Ubezpieczenia komunikacyjne

To gwarancja zabezpieczenia Twojego pojazdu! Ubezpieczenia komunikacyjne w naszym kraju są normowane przez prawo. Można rozróżnić kilka opcji, wśród tych najpopularniejszy są polisy OC. Są one obowiązkowe dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego. Kolejne to AC. Jest ono dobrowolne, jednak warto na nie postawić, ponieważ pozwala uniknąć poniesienia dużych kosztów naprawy własnego auta w razie wypadku, uszkodzenia czy usterki z winy ubezpieczonego. Kierowcy kupują także takie ubezpieczenia jak NNW oraz Assistance.

 

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC jest najczęściej wybierane z całej naszej oferty. W naszym kraju jest obowiązkowe i pozwala uniknąć poniesienia wysokich kosztów w razie spowodowania wypadku komunikacyjnego. Warto w tym przypadku skorzystać z naszego doradztwa, ponieważ oferujemy konkurencyjne ceny. Szybko i sprawnie obliczamy składki, zapewniając klientom dostęp do najlepszych rozwiązań. Za samo ubezpieczenie można zapłacić w niezwykle dogodny sposób – bezpośrednio w naszej siedzibie w Wołominie lub przelewem.

Składkę wyliczamy zaledwie w ciągu paru chwil, a naszym stałym klientom oferujemy kompleksowe usługi oraz wsparcie merytoryczne w każdej sytuacji. A w kolejnym roku ponownie wyszukamy dla Ciebie jak najkorzystniejszą ofertę. Warto postawić na stałą współpracę z naszą agencją.